Sałatka z sałaty lodowej.

 Sałatka z sałaty lodowej.

Ta sałatka jest zdrowa, pełna witamin. Jest bardzo smaczna, prosta i szybka w przygotowaniu. Idealna do obiadu, do pracy zapakowana w pudełko no i oczywiście do grillowanych potraw takich jak szaszłyki, mięsko z grilla czy grillowana kiełbasa. Polecam

Składniki;

1 główka  sałaty lodowej,

10 szt. rzodkiewek,

3 pomidory, 

1 ogórek zielony,

papryka czerwona,

2 łyżki oliwy,

1 łyżka ziół prowansalskich,

sól do smaku,

Przygotowanie;

Sałatę poszatkować, sparzyć wrzątkiem. Ogórek, pomidory rzodkiewkę oraz paprykę i umyciu pokroić  w kostkę. 

Wszystkie składniki połączyć z sałatą, dodać zioła prowansalskie, sól do smaku. Całość polać oliwą i wymieszać. 

Sałatka gotowa do podania.


Smacznego

Komentarze

Prześlij komentarz