Sałatka z sałaty lodowej.
Ta sałatka jest zdrowa, pełna witamin. Jest bardzo smaczna, prosta i szybka w przygotowaniu. Idealna do obiadu, do pracy zapakowana w pudełko no i oczywiście do grillowanych potraw takich jak szaszłyki, mięsko z grilla czy grillowana kiełbasa. Polecam
Składniki;
1 główka sałaty lodowej,
10 szt. rzodkiewek,
3 pomidory,
1 ogórek zielony,
papryka czerwona,
2 łyżki oliwy,
1 łyżka ziół prowansalskich,
sól do smaku,
Przygotowanie;
Sałatę poszatkować, sparzyć wrzątkiem. Ogórek, pomidory rzodkiewkę oraz paprykę i umyciu pokroić w kostkę.
Wszystkie składniki połączyć z sałatą, dodać zioła prowansalskie, sól do smaku. Całość polać oliwą i wymieszać.
Sałatka gotowa do podania.
Smacznego




Pychotka sałatka:)
OdpowiedzUsuńDziękuję ślicznie i pozdrawiam.;)
UsuńSuper
OdpowiedzUsuńDzięki wielkie.;)
Usuń