Deserek jogurtowy z mango i herbatnikami.
Bardzo łatwy, szybki i smaczny deserek z jogurtu greckiego, miąższu z mango i zwykłych herbatników Pepitki. Gdy najdzie Was ochota na coś dobrego i łatwego w przygotowaniu polecam ten właśnie deserek.
Składniki;
kilka herbatników Pepitki,
400 ml. jogurtu greckiego,
1 mango,
Sposób przygotowania;
Na początku przygotować sobie składniki i szklaneczki lub pucharki.
Z owocu mango wydrążyć miąższ, nastepnie zmiksować na masę czyli mus.
Herbatniki pokruszyć na różne mniejsze kawałki. Do szerokich szklaneczek lub pucharków włożyć na spód jogurtu greckiego, następnie pokruszonych kawałków herbatników, mus z mango i znowu herbatniki, jogurt grecki i mus z mango.
Do całości włożyć cały herbatnik i ozdobić listkami mięty.
Smacznego.
Rada;
Jeżeli lubicie maliny to możecie je również dodać do deserków lub ozdobić górę deserku.





Pyszne wygląda na pewno też tak smakuje
OdpowiedzUsuńBył pysznyyy. Dziękuję.;)
UsuńWyglada smakowicie
OdpowiedzUsuńNo i tak samo smakuje. Dziękuję.;)
UsuńWygląda przepysznie:)
OdpowiedzUsuńDziękuję.;)
UsuńPrzepyszny!
OdpowiedzUsuńDziękuję.;)
UsuńEkstra deserek i pięknie się prezentuje:)
OdpowiedzUsuń