Szynka i ser żółty w cieście francuskim.
Smaczna, szybka i prosta przekąska którą zajadają się jak dorośli tak i dzieciaki. Przekąska która szybko znika na imprezach okolicznościowych i nie tylko. Polecam
Składniki;
op. ciasta francuskiego,
kilka plastrów szynki,
kilka plastrów żółtego sera,
ketchup 2 łyżki,
Sposób przygotowania;
Ciasto francuskie rozwinąć, rozsmarować po całości ketchupem, rozłożyć plastry szynki i sera.
Następnie ciasno zwinąć po długości, pokroić w 1,5 cm plastry - ślimaczki . Ułożyć na blasze przecięciem do blaszki wyłożonej papierem do pieczenia.
Tak przygotowane włożyć do piekarnika nagrzanego do 200 stopni i piec około20 minut do ładnego zbrązowienia.
Smacznego



Pychotaaa...
OdpowiedzUsuńSuper przekąska;)
OdpowiedzUsuńSuper,szybka przekąska na karnawał
OdpowiedzUsuń