Szynka i ser w cieście francuskim.

Szynka i ser żółty w cieście francuskim.

Smaczna, szybka i prosta przekąska którą zajadają się jak dorośli tak i dzieciaki. Przekąska która szybko znika na imprezach okolicznościowych i nie tylko. Polecam

Składniki;

op. ciasta francuskiego,

kilka plastrów szynki,

kilka plastrów żółtego sera,

ketchup 2 łyżki,

Sposób przygotowania;

Ciasto francuskie rozwinąć, rozsmarować po całości ketchupem, rozłożyć plastry szynki i sera.

Następnie ciasno zwinąć po długości, pokroić w 1,5 cm plastry - ślimaczki . Ułożyć na blasze przecięciem do blaszki wyłożonej papierem do pieczenia.


Tak przygotowane włożyć do piekarnika nagrzanego do 200 stopni i piec około20 minut do ładnego zbrązowienia.

Smacznego


Komentarze

Prześlij komentarz