Prosta, szybka przekąska z ciasta francuskiego.
Takie przekąski z ciasta francuskiego to fajny pomysł gdy mamy niespodziewanych gości, wystarczy ze mamy w lodówce ciasto francuskie i szybka przekąska gotowa. Przekąska prosta ,szybka i smaczna. Polecam
Składniki;
op. ciasta francuskiego,
kiełbaski białe cienkie,
frankfuterki,
plastry sera żółtego,
1 jajko,
Przygotowanie;
Ciasto francuskie po rozwinięciu kroimy w paski. Kiełbaski białe i frankfuterki owijamy plasterkami sera żółtego , następnie owijamy paskami z ciasta francuskiego. Układamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia, smarujemy rozbełtanym jajkiem i wkładamy do piekarnika nagrzanego do 200 stopni.
Pieczemy na złoty kolor około 20 - 25 minut.
Smacznego
.jpg)


Fajna odmiana podania kiełbaski
OdpowiedzUsuńExtra przekąska:)
OdpowiedzUsuńUwielbiam tą przekąskę
OdpowiedzUsuń