Makaron z kurczakiem w sosie śmietankowo - serowym.
Składniki;
150 g. makaronu rurki u mnie rurki PENNE RIGATE,
około 300 g. filetu z kurczaka,
2 łyżki przyprawa kebab - gyros,
sól i pieprz do smaku,
1 łyżka papryki słodkiej mielonej,
1 łyżka przyprawy do drobiu lub kurczaka,
mała cebula,
3 ząbki czosnku,
olej,
Dodatkowo;
3 serki topione trójkąty,
150 ml. śmietany 30 %,
Sposób przygotowania;
Makaron ugotować według opisu na opakowaniu.
Filet opłukać pokroić w większą kostkę.
Cebulę i ząbki czosnku obrać. Cebulę pokroić w niedużą kostkę, natomiast czosnek przecisnąć przez praskę. Do miski włożyć pokrojone mięso , dodać przyprawy , przeciśnięty przez praskę czosnek oraz 3 - 4 łyżki oleju, wymieszać i odstawić na 15 minut.
W między czasie na rozgrzanej, głębszej patelni z dodatkiem oleju podsmażyć do zeszklenia pokrojoną cebulę.
Dodać przygotowane mięso i podsmażać do miękkości.
Podlać ciepłą wodą (około 200 ml), włożyć serki topione i mieszać do rozpuszczenia serków.
Następnie wlać śmietanę i gotować aż sos zgęstnieje.
Do gotowego sosu włożyć makaron .
Całość wymieszać i gotowe.
Smacznego










Super szybki przepis na obiad
OdpowiedzUsuńZgadza się, dziękuję.;)
OdpowiedzUsuńPychotka!
OdpowiedzUsuńPyszne i błyskawiczne danie. Najlepsze do zrobienia na szybko po pracy:)
OdpowiedzUsuń