Wiosenna sałatka z mix sałat.
Ta sałatka to jedna z najprostszych sałatek jakie znam. Robi się ją błyskawicznie i nadaje się na spotkanie przy grillowaniu, na spotkaniach rodzinnych czy jako lancz do pracy. Sałatka jest pełna smaków wiosennych warzyw. Polecam
Składniki;
mix sałat małe opakowanie,
2 pomidory,
ogórek świeży,
po połówce papryki czerwonej i żółtej,
kilka kulek rzodkiewki,
czerwona cebula,
1/2 opakowania sera feta lajt,
pieprz mielony i sól do smaku,
Przygotowanie;
Warzywa umyć i osuszyć ręcznikiem papierowym. pomidory pokroić w kostkę, ogórka w półplasterki, cebulę czerwoną w połówki, a następnie w piórka. Rzodkiewkę kroimy w plasterki.
Papryki po oczyszczeniu pokroić w kostkę. Mix sałat przekładamy do szklanej większej salaterki, dodajemy wszystkie przygotowane warzywa, doprawiając solą i pieprzem oraz skrapiamy oliwą.
Mieszamy i na koniec wkruszamy rozdrobniony ser feta. Delikatnie przemieszać.
Smacznego




Wspaniale wygląda pyszna i zdrowa sałatka
OdpowiedzUsuńDziękuję za miły komentarz.;)
UsuńSuper sałatka :)
OdpowiedzUsuńDzięki wielkie.;)
UsuńPyszna! To lubię wiosną najbardziej -soczyste, delikatne nowalijki!
OdpowiedzUsuń