Kanapeczka.
Kanapka przygotowana z płatków owsianych, jajek oraz twarogu półtłustego. Obłożona sałatą zieloną, szyneczką oraz ogórkiem zielonym, dodatkowo posmarowana serkiem Almette. Jest szybka, prosta w przygotowaniu, ale też bardzo smaczna. Kanapka może być pożywnym smacznym śniadaniem czy na kolacją, albo można ją zabrać do pracy. Polecam
Składniki;
100 g. twarogu półtłustego,
300 g. płatków owsianych (najlepiej górskie),
2 jajka,
sól i pieprz świeżo mielony do smaku,
serek Almette do posmarowania,
2 liście sałaty,
2 plasterki szynki,
ogórek zielony,
Sposób przygotowania;
Twaróg przełożyć do miski, dodać pozostałe składniki i wymieszać do połączenia składników. Twaróg można rozgnieść widelcem jeżeli wolicie.
Opiekacz elektryczny wyłożyć papierem do pieczenia, posmarować delikatnie olejem i rozłożyć przygotowaną masę.
Nastepnie zamknąć i zapiekać do zbrązowienia. Otworzyć wyjąć i przestudzić.








Smaczna kanapeczka :)
OdpowiedzUsuńDziękuję.;)
Usuń